HBLS1005-R18J_M
DigiKeyn tuotenumero
5262-HBLS1005-R18J_MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-HBLS1005-R18J_MCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBLS1005-R18J_MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HBLS1005-R18J_M
Kuvaus
FIXED IND 180NH 150MA 3.38 OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
180 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 150 mA 3,38Ohm maks. 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
3,38Ohm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
500MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)