HBLS1005-9N1J_M
DigiKeyn tuotenumero
5262-HBLS1005-9N1J_MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-HBLS1005-9N1J_MCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBLS1005-9N1J_MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HBLS1005-9N1J_M
Kuvaus
FIXED IND 9.1NH 300MA 340 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
9.1 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 300 mA 340mOhm maks. 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
340mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
3,4GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)