HBLS1005-1N8S_M
DigiKeyn tuotenumero
5262-HBLS1005-1N8S_MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-HBLS1005-1N8S_MCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBLS1005-1N8S_MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HBLS1005-1N8S_M
Kuvaus
FIXED IND 1.8NH 300MA 100 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.8 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 300 mA 100mOhm maks. 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
100mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
6GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±0,3nH
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)