EBMS201209K800
DigiKeyn tuotenumero
5262-EBMS201209K800TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-EBMS201209K800CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EBMS201209K800DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EBMS201209K800
Kuvaus
FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
80 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 300mA 300mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
300mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,035" (0,90mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Impedanssi taajuudella
80 Ohms @ 100 MHz