EBMS201209K601 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EBMS201209K601 |
Kuvaus | FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 200mA 350mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 200mA |
Valmistaja Max Echo | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 350mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0805 (2012 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Signaalilinja | Korkeus (maks.) 0,035" (0,90mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm) |
Impedanssi taajuudella 600 Ohms @ 100 MHz |