EBMS100505A100
DigiKeyn tuotenumero
5262-EBMS100505A100TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-EBMS100505A100CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EBMS100505A100DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EBMS100505A100
Kuvaus
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 500mA 50mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
500mA
Valmistaja
Max Echo
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,020" (0,50mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
10 Ohms @ 100 MHz