EBMS060303A600 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EBMS060303A600 |
Kuvaus | FERRITE BEAD 60 OHM 0201 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 60 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 300mA 350mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 300mA |
Valmistaja Max Echo | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 350mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0201 (0603 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Signaalilinja | Korkeus (maks.) 0,012" (0,30mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm) |
Impedanssi taajuudella 60 Ohms @ 100 MHz |