EBMS060303A221
DigiKeyn tuotenumero
5262-EBMS060303A221TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-EBMS060303A221CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EBMS060303A221DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EBMS060303A221
Kuvaus
FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 200mA 750mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
Valmistaja
Max Echo
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
750mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,012" (0,30mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
220 Ohms @ 100 MHz