BCAS100505A301
DigiKeyn tuotenumero
5262-BCAS100505A301TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-BCAS100505A301CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCAS100505A301DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BCAS100505A301
Kuvaus
FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Tarkka kuvaus
300 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 200mA 800mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
800mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,020" (0,50mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
300 Ohms @ 100 MHz