BCAS100505A301 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BCAS100505A301 |
Kuvaus | FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 300 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 200mA 800mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 200mA |
Valmistaja Max Echo | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 800mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0402 (1005 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Signaalilinja | Korkeus (maks.) 0,020" (0,50mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Impedanssi taajuudella 300 Ohms @ 100 MHz |