ACMS201209A152 1A
DigiKeyn tuotenumero
5262-ACMS201209A1521ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-ACMS201209A1521ACT-ND - Cut Tape (CT)
5262-ACMS201209A1521ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACMS201209A152 1A
Kuvaus
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 1A 300mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
Valmistaja
Max Echo
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
1.5 kOhms @ 100 MHz