ACMS160808A221 2A
DigiKeyn tuotenumero
5262-ACMS160808A2212ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-ACMS160808A2212ACT-ND - Cut Tape (CT)
5262-ACMS160808A2212ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACMS160808A221 2A
Kuvaus
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 2A 80mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
Valmistaja
Max Echo
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
80mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
220 Ohms @ 100 MHz