ACMS100505A121 RDC09
DigiKeyn tuotenumero
5262-ACMS100505A121RDC09TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-ACMS100505A121RDC09CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-ACMS100505A121RDC09DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACMS100505A121 RDC09
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 1,2A 90mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1,2A
Valmistaja
Max Echo
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
90mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz