MS585-10S
DigiKeyn tuotenumero
2333-MS585-10S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS585-10S
Kuvaus
RF SHIELD 1.957"X2.303" SOLDER
Tarkka kuvaus
RF-suojat Suojus, 1 osa 1,957" (49,70mm) X 2,303" (58,50mm) Tuulettamaton Juotostina
EDA/CAD-mallit
MS585-10S -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,185" (4,70mm)
Pituus - yhteensä
2,303" (58,50mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
1,957" (49,70mm)