MS544-20F
DigiKeyn tuotenumero
2333-MS544-20F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS544-20F
Kuvaus
RF SHIELD 0.941"X2.142" SOLDER
Tarkka kuvaus
RF-suojat Kehys 0,941" (23,90mm) X 2,142" (54,40mm) Juotostina
EDA/CAD-mallit
MS544-20F -mallit
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,531" (13,50mm)
Pituus - yhteensä
2,142" (54,40mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
0,941" (23,90mm)