MS290-10C-NS
DigiKeyn tuotenumero
2333-MS290-10C-NS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS290-10C-NS
Kuvaus
RF SHIELD 1.047X1.165" SNAP FIT
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-suojat Kansi 1,047" (26,60mm) X 1,165" (29,60mm) Tuulettamaton Nepparikiinnitys
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,114" (2,90mm)
Valmistaja
Masach Tech Ltd.
Pituus - yhteensä
1,165" (29,60mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
1,047" (26,60mm)