CM29-1.9-01AC on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Coherent Thermal Solutions
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
TEC (termosähköinen jäähdytin) 4,3W @ 27°C 1.9 A 85°C
CM29-1.9-01AC
DigiKeyn tuotenumero
1681-1004-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CM29-1.9-01AC
Kuvaus
TEM 10.2X6.02X1.68MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CM29-1.9-01AC -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Korkeus
1,68mm
Valmistaja
Marlow Industries, Inc.
Asteiden lukumäärä
1
Sarja
Virta - maks.
1.9 A
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - maksimi
3.5 V
Osan tila
Vanhentunut
Resistanssi
1.54 Ohms
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Toimintalämpötila
85°C
Koko/mitat
Suorakulmainen - 10,20mm pit. x 6,02mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, ulkoinen metallisointi (molemmat puolet)
Qmax @ Th
4,3W @ 27°C
Päätuotenumero
Delta Tmaks. @ Th
71°C @ 27°C