MAAM-011238-TR0100
DigiKeyn tuotenumero
1465-1866-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1465-1866-1-ND - Cut Tape (CT)
1465-1866-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAAM-011238-TR0100
Kuvaus
IC RF AMP GPS 100KHZ-50GHZ 12SMT
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-vahvistimet IC Yleiskäyttöön 100kHz – 50GHz 12-SMT (5x5)
Kategoria
RF-tyyppi
Yleiskäyttöön
Valmistaja
MACOM Technology Solutions
Syöttöjännite
4V – 6V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö
135mA
Osan tila
Aktiivinen
Testitaajuus
20GHz – 30GHz
Taajuus
100kHz – 50GHz