MA4PK2004
DigiKeyn tuotenumero
1465-MA4PK2004-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MA4PK2004
Kuvaus
RF DIODE PIN 2000V 37.5W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - RF KOSKETINNASTA - yksittäinen 2000V 25 A 37.5 W
Kategoria
Virta - maks.
25 A
Valmistaja
MACOM Technology Solutions
Kapasitanssi @ Vr, F
3,2pF @ 100V, 1MHz
Sarja
Resistanssi @ If, F
200mOhm @ 500mA, 4MHz
Pakkaustapa
Kaukalo
Tehohäviö (maks.)
37.5 W
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TA)
Diodityyppi
KOSKETINNASTA - yksittäinen
Pakkaus / kotelo
1075
Jännite - estosuunnan huippu (maks.)
2000V