CMPA1C1D080F
DigiKeyn tuotenumero
1465-CMPA1C1D080F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMPA1C1D080F
Kuvaus
80W, 40V GAN MMIC POWER AMP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-vahvistimet IC Yleiskäyttöön 12,75GHz – 13,25GHz 440222
Kategoria
RF-tyyppi
Yleiskäyttöön
Valmistaja
MACOM Technology Solutions
Testitaajuus
13GHz
Pakkaustapa
Kaukalo
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
440222
Taajuus
12,75GHz – 13,25GHz