CLM-22-32-95-36-AC42-F5-3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Luminus Devices Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Luminus Devices Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
LED-valaistus, COB, ohjaimet, moduulit Chip On Board (COB) Sensus™ Gen 4 Valkoinen, Lämmin Neliö
CLM-22-32-95-36-AC42-F5-3
DigiKeyn tuotenumero
1214-CLM-22-32-95-36-AC42-F5-3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CLM-22-32-95-36-AC42-F5-3
Kuvaus
GENERATION 4 STANDARD COB PRODUC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lämpötila - testi
85°C
Valmistaja
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
33,5V
Sarja
Luumenia/wattia virralla - testi
135 lm/W
Pakkaustapa
Kaukalo
Virta - maks.
3,5A
Osan tila
Aktiivinen
CRI (värintoistoindeksi)
95,00
Tyyppi
Chip On Board (COB)
Katselukulma
120°
Väri
Valkoinen, Lämmin
Koko/mitat
28,00mm pit. x 28,00mm lev.
CCT (K)
3200K 3 vaiheen MacAdam Ellipse
Korkeus
1,37mm
Konfiguraatio
Neliö
Valoa emittoiva pinta (LES)
22,00mm halk.
Valovirta @ sähkövirta/lämpötila
4750lm (tyyp.)
Linssin tyyppi
Tasainen
Virta - testi
1,05A