CIM-22-50-95-36-TC60-F7-2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Luminus Devices Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen CIM-22-50-95-36-TC60-F7-2 kuvaa ei ole saatavana
CIM-22-50-95-36-TC60-F7-2
DigiKeyn tuotenumero
1214-CIM-22-50-95-36-TC60-F7-2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CIM-22-50-95-36-TC60-F7-2
Kuvaus
CIM-22-50-95-36-TC60-F7-2
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED-valaistus COB ohjaimet moduulit Chip On Board (COB) Valkoinen, Viileä Neliö
Kategoria
Lämpötila - testi
85°C
Valmistaja
Luminus Devices Inc.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
33,2V
Sarja
Luumenia/wattia virralla - testi
153 lm/W
Pakkaustapa
Kaukalo
Virta - maks.
2,6A
Osan tila
Aktiivinen
CRI (värintoistoindeksi)
95,00
Tyyppi
Chip On Board (COB)
Katselukulma
120°
Väri
Valkoinen, Viileä
Koko/mitat
28,00mm pit. x 28,00mm lev.
CCT (K)
5000K 2 vaiheen MacAdam Ellipse
Korkeus
1,37mm
Konfiguraatio
Neliö
Valoa emittoiva pinta (LES)
22,00mm halk.
Valovirta @ sähkövirta/lämpötila
5020lm (tyyp.)
Linssin tyyppi
Tasainen
Virta - testi
990mA