CGM-14-40-95-36-TC60-F7-3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Luminus Devices Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Luminus Devices Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Cree LED
Varastossa: 67
Cree LED
Tuotteen CGM-14-40-95-36-TC60-F7-3 kuvaa ei ole saatavana
CGM-14-40-95-36-TC60-F7-3
DigiKeyn tuotenumero
1214-CGM-14-40-95-36-TC60-F7-3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGM-14-40-95-36-TC60-F7-3
Kuvaus
CGM-14-40-95-36-TC60-F7-3
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED-valaistus COB ohjaimet moduulit Chip On Board (COB) Valkoinen, Neutraali Neliö
Kategoria
Lämpötila - testi
85°C
Valmistaja
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
33,4V
Sarja
Luumenia/wattia virralla - testi
134 lm/W
Pakkaustapa
Kaukalo
Virta - maks.
2,2A
Osan tila
Aktiivinen
CRI (värintoistoindeksi)
95,00
Tyyppi
Chip On Board (COB)
Katselukulma
120°
Väri
Valkoinen, Neutraali
Koko/mitat
19,00mm pit. x 19,00mm lev.
CCT (K)
4000K 3 vaiheen MacAdam Ellipse
Korkeus
1,40mm
Konfiguraatio
Neliö
Valoa emittoiva pinta (LES)
14,30mm halk.
Valovirta @ sähkövirta/lämpötila
4020lm (tyyp.)
Linssin tyyppi
Tasainen
Virta - testi
900mA