1.5KE33CA
DigiKeyn tuotenumero
4491-1.5KE33CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE33CA
Kuvaus
TVS 1500W 33Vbr Bi-Dir DO-201AE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45,7V Puristusliitin 33,3A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201AE
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
45,7V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
33,3A
Sarja
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
28,2V
Pakkaus / kotelo
DO-201AE, Aksiaalinen
Jännite - läpilyönti (min)
31,4V