V511BA60
DigiKeyn tuotenumero
F4096-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V511BA60
Kuvaus
VARISTOR 820V 70KA ENCASED DISC
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
820 V 70 kA Varistori 1 Piiriä Runkokiinnitys Koteloitu kiekko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
V511BA60 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
902 V
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Virta - piikki
70 kA
Sarja
Energia
1800J
Pakkaustapa
Irtotavara
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
5000 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
510 V
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C (TA)
Maksimi DC-jännite
675 V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Varistorin jännite (min.)
738 V
Pakkaus / kotelo
Koteloitu kiekko
Varistorin jännite (tyyp.)
820 V