V30MLA1206NH
DigiKeyn tuotenumero
18-V30MLA1206NHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-V30MLA1206NHCT-ND - Cut Tape (CT)
18-V30MLA1206NHDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V30MLA1206NH
Kuvaus
VARISTOR 39V 180A 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
39 V 180 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 1206 (3216 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
43 V
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Virta - piikki
180 A
Sarja
Energia
1J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
500 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
25 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
35 V
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
39 V