V250LU40BPX2855 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Littelfuse Inc.
Varastossa: 23 097
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Building Automation – Protect/Sense/Control
V250LU40BPX2855
DigiKeyn tuotenumero
V250LU40BPX2855-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V250LU40BPX2855
Kuvaus
VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
383.5 V 6.5 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Kiekko 20mm
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
413 V
Valmistaja
Virta - piikki
6.5 kA
Sarja
Energia
130J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
1000 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
250 V
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C (TA)
Maksimi DC-jännite
330 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Varistorin jännite (min.)
354 V
Pakkaus / kotelo
Kiekko 20mm
Varistorin jännite (tyyp.)
383.5 V