V18MLA0402NR
DigiKeyn tuotenumero
F2263TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F2263CT-ND - Cut Tape (CT)
F2263DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V18MLA0402NR
Kuvaus
VARISTOR 25V 20A 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 V 20 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
28 V
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Virta - piikki
20 A
Sarja
Energia
0,05J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
40 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
14 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
18 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
22 V
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
25 V