USUG1000-103J
DigiKeyn tuotenumero
5666-USUG1000-103J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
USUG1000-103J
Kuvaus
THERMISTOR NTC 10KOHM 3892K DO35
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NTC-termistorit 10k DO-204AH, DO-35, Aksiaalinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
USUG1000-103J -mallit
Kategoria
B0/50
3892K
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Sarja
Teho - maksimi
20 mW
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - liitosjohdin
1,00" (25,40mm)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi ohmeina @ 25°C
10k
Pakkaus / kotelo
DO-204AH, DO-35, Aksiaalinen
Vastuksen toleranssi
±5%