TPSMF4L85A
DigiKeyn tuotenumero
F7559TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F7559CT-ND - Cut Tape (CT)
F7559DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMF4L85A
Kuvaus
TVS DIODE 85VWM 137VC SOD123F
Tarkka kuvaus
137V Puristusliitin 2,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-123F
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
2,9A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
85V
Jännite - läpilyönti (min)
94,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
137V