TPSMF4L33A
DigiKeyn tuotenumero
F7546TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F7546CT-ND - Cut Tape (CT)
F7546DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMF4L33A
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123F
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 7,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-123F
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
33V
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V