TPSMF4L30A
DigiKeyn tuotenumero
F7545TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F7545CT-ND - Cut Tape (CT)
F7545DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMF4L30A
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123F
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 8,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-123F
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPSMF4L30A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
30V
Pakkaus / kotelo
SOD-123F
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V