TPSMB75A-VR on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 5 379
Tekniset tiedot
121V Puristusliitin 5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
TPSMB-L Automotive TVS Diode Series
TPSMB75A-VR
DigiKeyn tuotenumero
TPSMB75A-VR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMB75A-VR
Kuvaus
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AA
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
75V
Jännite - läpilyönti (min)
83,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
121V