TPSMB26CA-VR
DigiKeyn tuotenumero
TPSMB26CA-VRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TPSMB26CA-VRCT-ND - Cut Tape (CT)
TPSMB26CA-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMB26CA-VR
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 14,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
14,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
26V
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V