TPSMB24A-VR
DigiKeyn tuotenumero
TPSMB24A-VRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TPSMB24A-VRCT-ND - Cut Tape (CT)
TPSMB24A-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMB24A-VR
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Tarkka kuvaus
38,9V Puristusliitin 15,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
15,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
24V
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
38,9V