TPSMB2005CA
DigiKeyn tuotenumero
18-TPSMB2005CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-TPSMB2005CACT-ND - Cut Tape (CT)
18-TPSMB2005CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMB2005CA
Kuvaus
TVS 600W ASYM DO214AA AEQ101 T&R
Tarkka kuvaus
32,4V Puristusliitin 18,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
18,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
20V
Jännite - läpilyönti (min)
22,2V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
32,4V