TPSMB18A-VR
DigiKeyn tuotenumero
TPSMB18A-VRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TPSMB18A-VRCT-ND - Cut Tape (CT)
TPSMB18A-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMB18A-VR
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Tarkka kuvaus
29,2V Puristusliitin 20,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
20,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
18V
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V