TPSMB16A-VR
DigiKeyn tuotenumero
18-TPSMB16A-VRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-TPSMB16A-VRCT-ND - Cut Tape (CT)
18-TPSMB16A-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMB16A-VR
Kuvaus
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AA
Tarkka kuvaus
26V Puristusliitin 23,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
23,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
16V
Jännite - läpilyönti (min)
17,8V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
26V