TPSMB15CA-VR
DigiKeyn tuotenumero
TPSMB15CA-VRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TPSMB15CA-VRCT-ND - Cut Tape (CT)
TPSMB15CA-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMB15CA-VR
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Tarkka kuvaus
24,4V Puristusliitin 24,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
24,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
15V
Jännite - läpilyönti (min)
16,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
24,4V