TPSMB150A-VR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
243V Puristusliitin 2,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
TPSMB150A-VR
DigiKeyn tuotenumero
TPSMB150A-VRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TPSMB150A-VRCT-ND - Cut Tape (CT)
TPSMB150A-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMB150A-VR
Kuvaus
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
2,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
150V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - läpilyönti (min)
167V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
243V