TPSMA6L60A
DigiKeyn tuotenumero
F6174TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F6174CT-ND - Cut Tape (CT)
F6174DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMA6L60A
Kuvaus
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO221AC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
96,8V Puristusliitin 6,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-221AC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPSMA6L60A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
60V
Pakkaus / kotelo
DO-221AC, Tasaiset SMA-johdot
Jännite - läpilyönti (min)
66,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
96,8V