SZ1SMB14AT3G
DigiKeyn tuotenumero
F11541TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F11541CT-ND - Cut Tape (CT)
F11541DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZ1SMB14AT3G
Kuvaus
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Tarkka kuvaus
23,2V Puristusliitin 25,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB
Kategoria
Teho - pulssin huippu
600W
Kapasitanssi taajuudella
1085pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Autoteollisuus
Yksisuuntaiset kanavat
14V
Jännite - läpilyönti (min)
15,6V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
23,2V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
25,8A