SZ1SMA26CAT3G
DigiKeyn tuotenumero
F11515TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F11515CT-ND - Cut Tape (CT)
F11515DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZ1SMA26CAT3G
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMA
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 9,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Kategoria
Teho - pulssin huippu
400W
No
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
240pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
26V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,5A