SP3003-08ATG | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SP3003-08ATG |
Kuvaus | TVS DIODE 6VWM 15VC 10MSOP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 15V Puristusliitin 2,5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 10-MSOP |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SP3003-08ATG -mallit |
Kategoria | Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 15V |
Valm. | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 2,5A (8/20µs) |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus Kyllä |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Tyyppi Ohjaus (kisko – kisko) | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Yksisuuntaiset kanavat 8 | Pakkaus / kotelo 10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm leveys) |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 6V (maks.) | Valmistajan laitepakkaus |