SP3003-04ATG
DigiKeyn tuotenumero
F3303TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F3303CT-ND - Cut Tape (CT)
F3303DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SP3003-04ATG
Kuvaus
TVS DIODE 6VWM 15VC 10MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15V Puristusliitin 2,5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 10-MSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SP3003-04ATG -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
15V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
2,5A (8/20µs)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tyyppi
Ohjaus (kisko – kisko)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
4
Pakkaus / kotelo
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
6V (maks.)