SMF4L30A
DigiKeyn tuotenumero
F7469TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F7469CT-ND - Cut Tape (CT)
F7469DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMF4L30A
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123F
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 8,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-123F
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,3A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
30V
Pakkaus / kotelo
SOD-123F
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V