SMDJ33CA
DigiKeyn tuotenumero
SMDJ33CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMDJ33CACT-ND - Cut Tape (CT)
SMDJ33CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMDJ33CA
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 56,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMDJ33CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
56,3A
Sarja
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
33V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V