SMDJ15CA-HRA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 33 545
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Suora
Central Semiconductor Corp
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 751
24,4V Puristusliitin 123A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
SMDJ15CA-HRA
DigiKeyn tuotenumero
SMDJ15CA-HRA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMDJ15CA-HRA
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SMDJ15CA-HRA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
24,4V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
123A
Sarja
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
15V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
16,7V