SMCJ30CA
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ30CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ30CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ30CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ30CA
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 31A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMCJ30CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
31A
Sarja
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
30V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V