SMBJ48CA
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ48CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ48CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ48CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ48CA
Kuvaus
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
77,4V Puristusliitin 7,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
77,4V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,8A
Sarja
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
48V
Jännite - läpilyönti (min)
53,3V